+48 501 137 520 - mgr inż. Wiesław Kaczorowski
Koncesja MSWiA nr L-0615/01
Upr. projekt. PISA nr.984/P/2007
Doświadczenie w branży od ponad 25 lat
profesjonalny montaż systemów monitoringu - Warszawa i okolice montaż systemów alarmowych w domach i firmach Warszawa - montaż kamer monitoringu i alarmów

Systemy telewizji dozorowej CCTV

Systemy telewizji dozorowej (kamery przemysłowe lub kamery monitoringu) są oprócz systemu alarmowego drugą zasadniczą instalacją chroniącą nasz dom. Są bardzo dobrym uzupełnieniem np. systemu zewnętrznego.

Obecnie istnieją trzy systemy telewizji dozorowej:

Każdy taki system składa się zazwyczaj z kamer podłączonych do rejestratora zapisującego zachodzące zdarzenia. Zapisany materiał może być przeglądany na lokalnym monitorze, za pośrednictwem lokalnej sieci komputerowej LAN - na monitorach podłączonych komputerów lub za pośrednictwem komputera, tabletu; bądź smartfona. A także zdalnie w każdym miejscu na świecie gdzie jest Internet.

Do niedawna jedynym systemem kamery był system analogowy, który pod względem rozdzielczości pozostawia wiele do życzenia. Obecnie zasadniczym systemem jest system kamer IP o zdecydowanie lepszej rozdzielczości – ciągle unowocześniany (obecnie są kamery o rozdzielczości nawet do 12 Mpx).

Jeśli posiadamy (stary) system oparty o kamery analogowe, a chcielibyśmy go zmodernizować na bazie starego okablowania - (kabel koncentryczny), aby poprawić rozdzielczość (czytelność) to jedynym rozwiązaniem jest system analogowy z wykorzystaniem kamer HD. Rozwiązanie takie, jednak nie jest przyszłościowe. Nie pozwala na elastyczną rozbudowę systemu tak jak w przypadku cyfrowych kamer IP.

Preferowane firmy wytwarzające powyższy sprzęt to: NOVUS, HIKVISION, BCS

Czym się zajmujemy?
Zapraszamy do kontaktu przez formularz
Jesli macie Państwo jakiekolwiek pytania – pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt przy pomocy niniejszego formularza
Jak możemy Państwu pomóc?
 
Home O firmie Nasza oferta Galeria, realizacje Referencje Kontakt
Wykonanie: Devilart